Buhalteriu mokymai

Seo mokymai

SEO MOKYMAI – Sužinosite kaip valdyti skaitmeninį marketingą,kaip panaudoti raktinius žodžius.

„El.parduotuvės konsultantas“  Susipažinsime kaip susikurti savo elektronine parduotuve, kaip naudoti ir kaip užkurti rinkodaros variklį.

 

seo mokymai

 

Kas yra SEO?
SEO reiškia optimizavimą paieškos sistemoms. SEO – tai procesas, kurio metu imamasi veiksmų, padedančių svetainei ar turinio daliai reitinguoti aukštesnę vietą „Google“.

Pagrindinis skirtumas tarp SEO ir mokamos reklamos yra tas, kad SEO apima „natūralų“ reitingavimą, o tai reiškia, kad jūs nemokėsite būti toje erdvėje. Kad būtų šiek tiek paprastesnis, paieškos variklio optimizavimas reiškia, kad reikia paimti dalį internetinio turinio ir jį optimizuoti, kad paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, parodytų jį puslapio viršuje, kai kas nors ko nors ieško.

Pažvelkite į tai taip. Kai kas nors į Google įveda žodį „veganiška lazanija“, greičiausiai ieško recepto, ingredientų ir instrukcijų , kaip ją pagaminti. Jei parašėte straipsnį apie veganiškos lazanijos gaminimą, norėtumėte, kad žmonės rastų jūsų receptą. Kad kas nors jį rastų, turite būti aukščiau už visas kitas svetaines, kuriose pateikiami veganiškos lazanijos receptai. Tai nėra lengva, bet tai yra SEO rinkodara.

Suskirstykime tai dar toliau: dauguma internetinių paieškų prasideda paieškos varikliu, pvz., „Google“. Tiesą sakant, 75 procentai šių paieškų pradedami „Google“.

Norėdami geriau suprasti, kaip galite reitinguoti savo turinį aukščiau paieškos sistemose, pirmiausia turite suprasti, kaip veikia paieška.

Galutinis Seo mokymų tikslas – Padėti Jums suprasti paieškos ypatybes, kad galėtumėte optimizuoti turinį, kad reitingas būtų aukštesnis „Google“ ir kad jūsų įrašai būtų daugiau matomi Google paieškoje.

 

Mokėsite naudotis:

  1. Google reklama.
  2. Facebook reklama.
  3. Instagram reklama.
  4. Youtube reklama.

 

Skaityti daugiau

 

Kursai finansuojami UŽT tarnybos.

Prisijunkite ir Jūs!

 

Siųsti laišką

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

 

 

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina