Buhalteriu mokymai

Programos

Programos :

Koks Turinio ilgis geriausias Google paieškai?

Programos veikla Google Algoritmas.

Kalbant apie turinio rinkodarą manoma, kad ilgesnis turinys yra geresnis turinys. Tačiau taip būna ne visada. Ilgesnis tinklo įrašo žodžių skaičius gali padidinti jūsų SEO ir turinio pastangų našumą, tačiau rezultatai labai priklauso nuo to, ko bandote pasiekti savo turiniu.

kaip nustatyti tinkamo turinio rinkodaros žodžių skaičių, kad jis atitiktų jūsų rinkodaros tikslus.

Žodžių skaičius ir turinio rinkodaros tikslai:
Kai kurie žmonės mano, kad kuo daugiau žodžių, tuo geriau veiks jūsų turinys. Tai pagrįsta tuo, kad interneto naudotojai teikia pirmenybę nuodugniam turiniui, kuris išsamiai apima temą ir suteikiamą naudotojo patirties vertę. Nors tikrai tiesa, kad žiniatinklio vartotojai vertina gerą informaciją, verta atsitraukti ir pagalvoti, ar tai yra jūsų turinio galutinis tikslas?

 

 

 

 

 

Įmonės gali apsvarstyti galimybę pirmiausia atsakyti į kitą klausimą: ką jūs bandote pasiekti?

Pasirodo, skirtingo turinio ilgiai labiau tinkamas turinio rinkodaros ir SEO rinkodaros tikslams.

Taigi kodėl kiekvienas turėtų turėti 2500 žodžių pranešimą, kaip žinia?

Vienas žvilgsnis į šį klausimą, atsižvelgiant į jūsų pagrindinį turinio darymo tikslus.

 

 

 

 

 

 

daugiau nei 300 žodžių teksto
Rinkodaros strategui, kurio pagrindinis tikslas – puslapių peržiūros, trumpas turinys nėra toks blogas, kaip galėjo patikėti. Taip, tiesa, kad Google Panda SEO algoritmas nemėgsta labai, labai trumpo „plono“ turinio, tačiau daugiau nei 300 žodžių stipraus turinio gabalas turėtų būti Panda baudžiamas.

 

 

 

 

 

 

rinkodara: 500–1 000 žodžių.
Įprastiems kasdieniams SEO, prekės ženklo kūrimo ir turinio prekybos tikslams turinio rinkodaros dalys nuo 500 iki 1 000 tikriausiai idealiai tinka daugumai įmonių ir smulkiajam verslui. Tai pakankamai ilga, kad būtų pakankamai išsamiai aprašyta turinio turinio temų, kad skaitytojų patirtis būtų patobulinta, gautumėte socialinių tinklų bendrinimo ir komentarų bei patiktų „Google“ paieškos algoritmams.

Koks kiekis žodžių yra geriausias Google algoritmui?

Tai logiška, nes ne visi klientai yra vienodi, ne visi verslo modeliai yra vienodi ir ne visos turinio rinkodaros strategijos yra vienodos.

 

 

 

 

 

800–900 žodžių įrašai yra populiariausi geresni tarp šios grupės per pastaruosius kelerius metus. Be to, vidinis naršymas į tinklaraščių svetaines rodo, kad trijų minučių skaitymai (apie 900 žodžių) turi daugiausia peržiūrų.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į 500–1000 žodžių turinio rinkodaros praktiškumas. SEO profesionalų specialistai labai vertina tokio ilgio įrašo ilgį, o tai puikiai tinka „Google“ algoritmams tokio ilgio puslapio turinys 500-1000 žodžių .

 

 

 

 

 

2100 žodžių įrašų puslapyje.
Jei jūsų turinio tikslas yra įsitraukti į stebėjimą, yra geras argumentas, kad maždaug 2100 žodžių yra tinkamo ilgio. Šiuo žodžių skaičiumi mes gerai žinome kad tai turinys kurio Google Algoritmo geriausiai vertinamas . Tai ilgesnė jūsų verslo laiko ir išteklių investicija.

Labai svarbu naudoti raktiniu žodžiu planavimo priemone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurkite kuo daugiau puslapiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokymų trukmė trunka 5 mėnesius.

 

 

 

 


 

 

darbo skelbimai

java mokymai

Socialiniai tinklai

Įvertinkite Mus Facebook Paspauskite "Patinka":"Like" migtuką.

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com