Buhalteriu mokymai

Susikurkite savo unikalia Elektronine Parduotuve

Pradėkite prekiauti knygomis ,drabužiais internete !

 

Norite pradėti verslą internete ir prekiauti knygomis, drabužiais ir kitais daiktais. Tai gali būti puiki idėja, jei turite tinkamą strategiją ir planą. Internetinis verslas turi daug privalumų, pvz., galimybę pasiekti didelę auditoriją, sumažinti išlaidas ir lankstumą. Tačiau jums taip pat reikės atsižvelgti į kai kuriuos iššūkius ir reikalavimus, susijusius ir su elektroninių parduotuvių savininkų konkurencija.

 

Užimtumo tarnybos finansuojami kursai

 

Kodėl verta kurti Elektronine parduotuve?

 

  • Elektroninė prekyba yra sparčiai auganti rinka, kurioje galite pasiekti daugiau klientų ir didinti savo pardavimus.
  • Elektroninė parduotuvė leidžia jums pristatyti savo prekes ar paslaugas patraukliai ir profesionaliai, naudojant gražius dizainus, nuotraukas ir vaizdo įrašus.
  • Elektroninė parduotuvė suteikia jums galimybę pasirinkti tinkamiausią platformą, mokėjimo būdus ir pristatymo paslaugas pagal jūsų verslo poreikius ir lūkesčius.
  • Elektroninė parduotuvė padeda jums pagerinti savo SEO ir rinkodaros strategijas, kad būtumėte lengviau surandami paieškos sistemose ir socialiniuose tinkluose.
  • Elektroninė parduotuvė leidžia jums sukurti daugiakalbes svetaines, kad galėtumėte pritraukti klientų iš skirtingų šalių ir regionų.
  • Daugiau pardavimų: Elektroninė parduotuvė leidžia jums parduoti produktus ir paslaugas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ir tai gali padidinti jūsų pardavimų potencialą.
  • Platesnis pasiekiamumas: Elektroninė parduotuvė leidžia jums pasiekti naujas rinkas ir klientus, kuriuos jūs galbūt neatrandate, prekiaudami fizinėje parduotuvėje.
  • Mažesnės išlaidos: Elektroninė parduotuvė leidžia jums sutaupyti daug laiko ir pinigų, palyginti su tradicine parduotuve, nes jums nereikia mokėti už atskirą parduotuvės patalpą ir jos priežiūrą, ar nuomą.
  • Greitas ir patogus prekių atsiėmimas: Elektroninė parduotuvė leidžia klientams patogiai ir greitai atsiimti prekes, net jei jie yra toli nuo jūsų parduotuvės vietos.
  • Galimybė matyti ir sekti statistiką: Elektroninė parduotuvė leidžia jums matyti ir sekti savo pardavimų statistiką ir klientų elgseną, kad galėtumėte sužinoti, kur reikia patobulinti savo prekybos strategiją.

 

Tai gali buti Jūsų puslapis susijas su veikla pavyzdžiui:

Knyga LT – elektroninė prekyba knygomis.

Drabužiai LT -Elektroninė prekyba drabužiais.

Susikurkite savo unikalu svetainės pavadinimą pavyzdžiui:

Knyga LT

 

Profesinis mokymas

uzimtumo tarnybos kursaiSėkmingai baigusius mokslus išduodamas švietimo skyriaus – DIPLOMAS

Kursai

Mokymų klausytojai iš visos Lietuvos miestų.

Prisijunkite ir Jūs!

Kyla klausimų?

Susisiekite su Mumis

 

 

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

 

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina