Buhalteriu mokymai

Kompiuterinių žaidimų kūrimas ir animacija

 

 

Šis būrelis skirtas skatinti vaikų kūrybingumą tuo pačiu išmokstant programavimo. Lankydami žaidimų programavimo būrelį vaikai supras iš ko susideda kompiuterinių žaidimų kūrimas ir išmoks kurti nesudėtingus, bet įdomius ir smagius žaidimus.

Kompiuteriniai žaidimai yra ypač populiarūs, tačiau norint juos kurti reikia suprasti ir išmanyti daugelį techninių ir organizacinių dalykų. Todėl vaikams bus ne tik įdomu išmokti viso šio proceso, tačiau įdomesne forma bus įgyjama ir svarbių žinių.

Kompiuteriniai žaidimai neatsiejami nuo 2D ir 3D kompiuterinės grafikos bei animacijos todėl mokiniai mokysis dirbti su įvairiomis kompiuterinės grafikos bei animacijos programomis, kaip Unity, kurti animacijos projektus, kompiuterinių žaidimų grafikos dizainą, veikėjus, žaidimų aplinkos elementus.

Žaidimų kūrimas ypatingas tuo, jog padeda įgyvendinti fantastiškiausias žaidimų idėjas, atsiveria didžiulės galimybės kompiuterinių žaidimų entuziastams.

Sakoma, jog nemėgstant žaisti kompiuterinių žaimų, neįmanoma tapti geru jų kūrėju. Tad jei Jūsų vaikas mėgsta žaisti kompiuterinius, turi žaidimų sumanymų, mėgsta eksperimentuoti, turi lakią fantaziją, šis būrelis kaip tik Jums. Čia mokytis yra linksma!

 

Programa:

  1. Kas yra kompiuterinis žaidimas
  2. Žaidimų tipai ir žanrai
  3. Žaidimų aprašas
  4. Žaidimų projektavimas ir dizainas
  5. Žaidimų kūrimo procesas

6 .Išbandymas.

 

Tikslai:

  1. suprasti, kas yra kompiuterinis žaidimas;
  2. išmokti kurti kompiuterinius žaidimus;
  3. išmokti dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  4. daryti tai kas įdomu.

 

Trukmė:

Būrelio programos trukmė 60 val. per metus, 2 val. per savaitę, todėl vaikai mokysis beveik visus mokslo metus.

 

Vieta:

Mes įsikūrę Draugystės g. 17. Geografinė padėtis patogi tuo, jog prie pat mūsų pastato, yra autobusų stotelė, apšviesta gatvė ir aikštelė, aplink geras matomumas bei nėra intensyvaus automobilių eismo. Dėl to vaikai ir jų tėvai gali jaustis saugūs tiek vasarą, tiek žiemą.

Mokinių klasės modernios ir pritaikytos taip, jog mokiniai būtų aprūpinti visomis techninėmis priemonėmis (kompiuteriai, vaizdo projektoriai, kt.) bei būtų užtikrintas patogumas (kondicionieriai, poilsio zonos, kt.).

 

Siųsti laišką

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Finansavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina