Buhalteriu mokymai

Kiek darbo dienu metuose?

Kiek darbo dienu metuose?

(sužinokite kiek darbo dienu metuose kalendoriuje)

Darbo dienu Kalendorius 2023 metams:

kiek darbo dienu metuose

nedarbo dienos

nedarbo dienos

nedarbo dienos

nedarbo dienos

 

Kodėl verta kurti Elektroninę parduotuvę:

 

Didesnis pardavimų potencialas Viena iš didžiausių priežasčių, kodėl verta kurti elektroninę parduotuvę, yra galimybė parduoti produktus ir paslaugas visą parą, be jokių laiko apribojimų. Tai leidžia didinti pardavimų potencialą, nes klientai gali atlikti pirkimus savo patogiu metu, o jūs turite daugiau galimybių užsidirbti.

Platesni rinkos pasiekimai Kurti elektroninę parduotuvę reiškia galimybę pasiekti naujas rinkas ir klientus, kurių nebūtų galima pasiekti prekiaujant tik fizinėje parduotuvėje. Be to, internetas yra pasaulinis tinklas, tad jūsų elektroninė parduotuvė gali pasiekti klientus iš viso pasaulio, o tai leidžia plėsti savo verslą dar labiau.

Mažesnės išlaidos Kurti elektroninę parduotuvę taip pat yra geriausias būdas sutaupyti laiką ir pinigus. Nesvarbu, ar jūs kuriate parduotuvę iš naujo ar įdiegiate elektroninę parduotuvę į savo jau egzistuojantį verslą, elektroninė parduotuvė leidžia sutaupyti daug išlaidų. Jums nereikia mokėti už brangias parduotuvės patalpas ir jų priežiūrą, taip pat nereikia nuomoti patalpų, kaip jūs turėtumėte daryti, jei turėtumėte fizinę parduotuvę.

Greitas ir patogus prekių atsiėmimas Dar viena priežastis, kodėl verta kurti elektroninę parduotuvę, yra klientų patogumas.

Elektroninė parduotuvė leidžia klientams lengvai ir greitai atsiimti prekes, net jei jie yra toli nuo jūsų fizinės parduotuvės vietos. Tai ypač aktualu dabartinėje situacijoje, kai žmonės daugiau laiko praleidžia namuose.

Galimybė stebėti statistiką Elektroninė parduotuvė leidžia jums matyti ir sekti savo pardavimų statistiką ir klientų elgseną.

 

"seminarai" "kursai" "mokymai" "profke" "profesines mokyklos"

 

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina