Buhalteriu mokymai

darbo birza ukmerge

darbo birza ukmerge

darbo birza ukmerge

 

Norite išmokti visą spektrą įgūdžių ir žinių, susijusių su Elektroninės prekybos verslu?

Elektroninės Parduotuvės kursai Tapkite Sėkmingu El. pardavimų konsultantu!

Darbo birza ukmerge gali suteikti finansavimą  E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programai

Profesinis mokymas vyksta Kontaktiniu ir Nuotoliniu būdų.

 

Šioje profesinio mokymo programoje įgysite reikiamas žinias ir įgūdžius, kurie padės sėkmingai pradėti ir valdyti savo elektroninę parduotuvę. Mūsų programa apima įvairius svarbius aspektus, susijusius su elektronine prekyba, įskaitant:

 

 1. Elektroninės prekybos platformos valdymas ir kūrimas: Įgisite supratimą, kaip veikia elektroninės prekybos platformos, ir galėsite jas kurti, ir prižiūrėti, pritaikyti jūsų verslo poreikiams.
 2. Verslo valdymas: Gebėsite valdyti visus savo Elektroninės parduotuvės operacijų aspektus, įskaitant tiekimo grandinę, sandėliavimą ir buhalterinę apskaitą.
 3. Pardavimų ir reklamos strategija: Mokysitės pasirinkti tinkamas prekių ir paslaugų reklamos strategijas, įskaitant Google, Facebook, Instagram ir YouTube reklamą, siekiant pritraukti daugiau klientų.
 4. Raktažodžių optimizavimas: Suprasite, kaip tinkamai naudoti raktažodžius savo internetinėje svetainėje siekiant pagerinti SEO ir padidinti matomumą paieškos sistemose.
 5. Tiekėjų valdymas: Gebėsite rasti, vertinti ir bendradarbiauti su tiekėjais, užtikrindami, kad prekių tiekimas būtų sklandus ir kokybiškas.
 6. Pirkimo ir pardavimo sutartys: Turėsite gebėjimą sudaryti ir vykdyti elektronines pirkimo ir pardavimo sutartis, užtikrindami saugų verslo vykdymą.
 7. Prekių pristatymas: Suprasite, kaip organizuoti ir valdyti prekių pristatymą klientams taip, kad klientai būtų patenkinti jūsų paslauga.
 8. Apskaita: Mokysitės sekti finansus, apskaičiuoti pelną ir nuostolius bei valdyti finansinius resursus, kad jūsų verslas būtų pelningas.
 9. MySQL duomenų bazių valdymas: Turėsite žinias ir gebėjimus dirbti su duomenų baze, kurioje saugomi klientų ir prekių duomenys, užtikrinant jų saugumą ir prieinamumą.
 10. SEO (Paieškos optimizacija): Suprasite, kaip optimizuoti savo svetainę, kad ji užimtų aukštas vietas paieškos rezultatuose, padedant klientams lengvai ją rasti.
 11. Aktyvus pardavimas: Turėsite gebėjimą taikyti aktyvias pardavimo technikas internetinėse parduotuvėse, skatinant klientus pirkti jūsų prekes.
 12. Vartotojų lojalumo kūrimas: Suprasite, kaip pritraukti klientus ir palaikyti jų lojalumą, suteikiant jiems gerą pirkimo patirtį.
 13. Parduotuvės kūrimas: Mokysitės, kaip kurti ir valdyti savo elektroninę parduotuvę, naudojant tinkamus įrankius ir technologijas, kad ji būtų patraukli ir funkcionali.
 14. Mokama reklama internete: Suprasite, kaip efektyviai naudoti mokamus reklamos kanalus, pvz., Google reklamą, kad reklamuotumėte savo prekes ir paslaugas internete.

 

Elektroninė parduotuvė ir rinkodara gali būti puiki galimybė pasiekti didelę auditoriją internete ir suteikti jums galimybę dalyvauti sparčiai augančiame elektroninės prekybos sektoriuje.

Ernadas organizuojami mokymai

darbo birza ukmerge finansuoja

Dalyviai iš Jonavos miesto ir kitų Lietuvos miestų.

Prisijunkite ir Jūs!

Kontaktinis Tel: 370 61746239

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina