Buhalteriu mokymai

Lektoriai

mokytojai

 

 

Gintautas Petkevičius, lektorius

 

Sritis: elektronikos inžinierius, informacinių technologijų pedagogas, programuotojas, internetinių svetainių kūrėjas

 

Informacinių technologijų ir programavimo bakalauras, mokytojas, lektorius, kurio pedagoginė patirtis 26 metai. Informacinių technologijų mokė mokyklose, universitete,  taip pat konsultacinėse įmonėse. Tiek pat metų lektorius dirba programavimo srityje (apskaitos, atsiskaitymų, tiesioginio debeto nuskaitymų sistemos, pardavimų sistemos, sandėlio apskaitos sistemos, internetinių svetainių kūrimas ir pan.), tad savo sritį puikiai išmano ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Jau kurį laiką dirba kaip nepriklausomas lektorius ir programuotojas. Puikiai išmano PHP, MySQL, Apache (XAMPP), Javascript / Jquery / Jquery UI, Java ,CSS,LaravelPython,Bootstrap ,Github,Linux , Virtual box ir pan. 

Dalia Gluoksnienė, lektorė

 

Sritis: ekonomika, finansai, apskaita.

 

Finansininkė, ekonomikos bakalaurė, kurios darbo patirtis daugiau nei 35 metai, iš kurių didžiąją dalį laiko vyriausiosios buhalterės patirtis. 1991 m. įkūrė ir vadovauja UAB ERNADAS, beveik 30 m. sėkmingai veikiančiai įmonei, kurios pagrindinės sritys  – mokymai, buhalterinė apskaita, įmonių steigimas, verslo konsultacijos. Nuo 2000 m. veda įvairaus pobūdžio su finansais susijusius mokymus ir seminarus, taip pat veda formaliuosius profesinius apskaitos mokymus. Lektorė, UAB ERNADAS įkūrėja ir direktorė subūrė profesionalų komandą, kurie jau eilę metų veda kokybiškus ir profesionalius mokymus bei seminarus, konsultuoja įvairiausiais klausimais. Lektorė yra praktikė, turinti ne tik finansų, verslo žinių, tačiau ir vadovavimo, įvairių verslo modelių kūrimo patirtį, o buhalterinės apskaitos vedimas įvairiausio pobūdžio įmonėms suteikia lektorei paktinių žinių ne tik finansų srityje, tačiau ir kitose įvairiose srityse, tokiose kaip logistika, prekių pardavimai, marketingas ir panašiai. Tai profesionalė praktikė žinanti atsakymus į visus klausimus.

 

Rūta Rutkauskienė, lektorė

 

Sritis: ekonomika, finansai, apskaita.

 

Finansininkė, ekonomikos bakalaurė. Darbo patirtis daugiau nei 20 metų. Iš kurių 19 m. sudaro vyriausiosios finansininkė patirtis, bei daugiau nei 20 m. mokytojavimo buhalterinės apskaitos srityje patirtis. Lektorė nuolat tobulinasi ir dirba finansų srityje, moko buhalterinės apskaitos mokykloje, taip pat yra UAB Ernadas lektorė bei nepriklausoma konsultantė. Puikias žinias buhalterinės apskaitos srityje atspindi ir tai, jog dauguma jos mokinių sėkmingai integruojasi darbo rinkoje, lektorė yra puikiai vertinama mokinių, kaip ne tik savo sritį išmananti profesionalė, tačiau ir mokanti  aiškiai ir suprantamai susisteminti ir perteikti visą reikalingą informaciją ir žinias.

 

Skaidrė Jurkonytė, lektorė

 

Sritis: informacinės technologijos, edukologija, vaizdo ir garso technologijos 

 

Informatikė, IT bakalaurė, edukologijos magistrė. Lektorė informacinių technologijų ir mokymų srityje dirba nuo 2003 m., tai rodo didelę patirtį, žinias, ir tai, jog ši sritis yra neatsiejama lektorės gyvenimo dalis. Mėgstamiausi lektorės hobiai taip pat susiję su IT sritimi – tai tinklapių, filmukų kūrimas, nuotraukų ir paveikslėlių kūrimas ir redagavimas, darbas su CorelDraw. Lektorė be visų pasiekimų ir praktinių žinių turi puikius oratorystės gebėjimus, kas padeda jai sudominti auditoriją, vaizdžiai ir įdomiai perteikti reikalingas žinias. 

 

 

Sukaupėte praktinės patirties? Domitės naujausiomis teorijomis ir esate sukaupę bagažą teorinių žinių? Turite žinių ir noro pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su kitais? Turite dėstymo patirties, o gal dar tik svajojate apie lektoriaus darbą?

Jei bent į vieną šių klausimų atsakėte teigiamai, vadinasi, turime išskirtinį pasiūlymą būtent Jums!

Atsiųskite savo CV ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu.

. Papasakokite, kokiomis sritimis domitės, kokių turite žinių ir kokiomis norėtumėte pasidalinti su kitais. Susisieksime su Jumis ir pasiūlysime bendradarbiauti.

Jūsų žinios – mūsų Klausytojai

 

darbo skelbimai

darbo pasiulymai kaune, vilniuje, klaipeda, siauliuose, panevezyje – darbai kaune

Šiuo metu reikalingiausi dėstytojai:

1 Buhalterinės apskaita

2 Tinklapių kūrimas, administravimas. (HTML+PHP+MySQL)

3.Seo specialistas

 

Tapti mokytoju

 

 

 

 

 

 

 

Siųsti laišką

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina