Buhalteriu mokymai

Tinklapiu kurimo programos

 

svetainiu kurimas

 

Tinklapiu kurimo programos 

 

Tinklapiu kurimo programos – WordPress

 

Internetinių svetainių ir e. parduotuvių kūrimas

Šiuolaikinėje visuomenėje vienas paprasčiausių, greičiausių ir pigiausių būdų reklamuoti savo verslą – internetas. Vis daugiau žmonių ir įmonių naudojasi internetu siekdami surasti informacijos apie įmones, paslaugas, prekes ir kt., todėl interneto svetainė yra efektyvus būdas pateikti klientams visą reikiamą informaciją bei reklamuoti savo parduodamas prekes ar paslaugas. Klientas turėdamas vien tik Jūsų tinklapio adresą gali sužinoti visą reikalingą informaciją apie Jūsų įmonę – kontaktus, el. pašto adresą, siūlomų prekių (paslaugų) asortimentą.

Turėti interneto svetainę tampa tendencija, ir didžioji dalis klientų netgi tikisi bei yra užtikrinti, kad reikiamą įmonę suras internete, o jei internete neranda jokios informacijos apie klientą dominančią įmonę, tuomet ima ją laikyti ne itin patikima, – juk ar gali būti patikima tokia įmonė, kuri viešai apie save neteikia jokios informacijos?

Kitas, didelę naudą verslui teikiantis dalykas – elektroninė parduotuvė. E. parduotuvė turi daugybę privalumų, štai keletas iš jų:

 • Veikia kiaurą parą. Klientas gali pateikti užsakymus, gauti informaciją apie siūlomą asortimentą, bet kuriuo paros metu, klientui nereikia taikytis prie fizinės parduotuvės darbo laiko, todėl siūlomas asortimentas tampa prieinamas visiems ir visada.
 • Nereikalauja papildomų parduotuvės išlaikymo išlaidų. Jums nereikia mokėti už parduotuvės patalpų nuomą, išlaikyti patalpų, daryti nuolatinių fizinės parduotuvės remontų ar kitų su tuo susijusių darbų. Užtenka turėti vietą kur laikyti savo parduodamas prekes.
 • Pasiekiama didelei auditorijai. Internetinė parduotuvė pasiekiama visų pasaulio žmonių kompiuteriuose, internetas neturi jokio geografinių sienų, todėl klientui parduotuvė pasiekiama bet kuriame krašte.

 

Galbūt anksčiau visi ir naudojosi geltonaisiais telefonų knygos puslapiais, tačiau dabar, dėl interneto populiarumo ir lengvo priėjimo, bet kokios informacijos mes ieškome naudodamiesi „Google“. Aktyvus dalyvavimas interneto erdvėjas – būtinas sėkmingam verslui.

 

 

 • Svetainių kūrimo paslaugos

 

 • Kuriame įsimintinas interneto svetaines, pagal Jūsų poreikius, įmonės stilių. Sukursime modernaus dizaino, patikimai funkcionuojantį tinklapį, patrauklų svetainės įvaizdį veiklos reprezentacijai, kuris leis Jumis pasitikėti. Pritaikysime svetainę mobiliems įrenginiams, įvairioms naršyklėms.
 • Atnaujiname klientų jau turimą interneto svetainę. Jeigu turite seną tinklapį, teiksime rekomendacijas, konsultuosime Jus ir atnaujinsime tinklapį nepermokant už komponentus, kurie Jums nereikalingi. Pritaikysime svetainę mobiliems įrenginiams, įvairioms naršyklėms.
 • Kuriame elektronines parduotuves. El. parduotuvės kuriamos taip, kad būtų patogu naudotis tiek Jums tiek Jūsų klientams. El. parduotuvę pritaikysime mobiliems įrenginiams, įvairioms naršyklėms.

Sukūrę ar atnaujinę interneto svetainę, el. parduotuvę suteikiame galimybę rūpintis tolimesniu jos gyvavimu, atnaujiname turinį, plečiame jos funkcionalumą, pasirūpiname saugumu.

 

 

 • SEO optimizavimas paieškos sistemoms

 

Padėsime Jums būti lengviau randamiems paieškoje. Išanalizuosime svetainės programinį kodą, struktūrą, optimizuosime metaduomenis, pasirūpinsime nuorodomis išoriniuose šaltiniuose, sukursime SEO tekstus ir kt.

 

 

 • Socialinių tinklų administravimas

 

Sukursime ir administruosime Jūsų verslo paskyras įvairiuose socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook, Instagram, LinkedIn ir pan.

 

 

 • Reklamos kūrimas ir administravimas

 

Padėsime Jums reklamuotis paieškos puslapiuose. Parinksime raktinius žodžius, suplanuosime ir vykdysime reklaminę kampaniją, ją stebėsime, analizuosime, tobulinsime.

 

Patariame….

 • Atidžiai rinkitės Jums svetainę kursiančią įmonę, rinkitės šios srities profesionalus.
 • Venkite mėgėjų, visažinių, kurie viską moka ir gali.
 • Dalyvaukite kūrimo procese, teikite savo pasiūlymus, pastebėjimus, rūpinkitės svetainės turiniu ir skelbiama informacija.

 

Tinklapiu kurimo programos

Prisijunkite ir Jūs!

Kursai – Užimtumo tarnybos finansuojama:

El=parduotuvės konsultanto mokymo programa:

Mokėsite naudotis:

 1. Google reklama.
 2. Facebook reklama.
 3. Instagram reklama.
 4. Youtube reklama.

 

Skaityti daugiau

 

 

Siųsti laišką

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina