Buhalteriu mokymai

Svetainiu kurimas

Svetainiu kurimas

 

Šiuo metu daugelis jaunų žmonių nuolat bando savo jėgas, kuriant interneto svetaines, tai visiškai suprantama, kadangi kiekvienam verslininkui ar tiesiog kūrybingam žmogui, siekiančiam parodyti savo idėjas interneto svetainė yra būtinybė. Internetas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.

Bet vis gi, neužtenka tik sukurti interneto svetainę – ji turi būti patogi lankytojams, informatyvi, o dizainas yra vienas iš svarbiausių kriterijų.  Šiame būrelyje vaikai turės galimybę išmokti visų subtilybių susijusių su interneto svetainių kūrimu, sužinos daugybę geros interneto svetainės paslapčių.

Interneto svetainių kūrimas apima IT sprendimų, grafinio dizaino, programinių kodų visumą, todėl vaikai galės kūrybiškai realizuoti savo idėjas, susipažins su programavimo pagrindais, įgis dizaino kūrimo pagrindus.

Dirbsime su WordPress turinio valdymo sistema, tai viena labiausiai naudojamų reprezentacinių interneto svetainių kūrime ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.  

Programa:

  1. Saugus ir teisėtas informacijos ir interneto naudojimas
  2. Darbas su turinio valdymo sistema WordPress (struktūra, dizainas, pagrindiniai elementai, galerijos: grafiniai, garso, vaizdo elementai, kt.)

Tikslas:

  1. išmokt saugaus naudojimosi internetu taisykles;
  2. išmokti savarankiškai sukurti svetainę;
  3. išmokti dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  4. daryti tai kas įdomu.

 

Trukmė:

Būrelio programos trukmė 40 val. per metus, 2 val. per savaitę.

 

Svetainiu kurimas – Šiuo metu daugelis jaunų žmonių nuolat bando savo jėgas, kuriant interneto svetaines,išbando marketingo galimybes.

 

Siųsti laišką

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina