Buhalteriu mokymai

MS EXCEL funkcijų pritaikymas konkrečiai įmonei

Mokymų trukmė: 16 ak. val.

Lektoriai: Skaidrė Jurkonytė kitas lektorius, kuris būtų parenkamas pagal Jūsų įmonės specifiką ir poreikį

Microsoft Office Excel tai viena iš  populiariausių elektroninių skaičiuoklių, kurios galimybės labai didelės. Excel įrankis gali būti praktiškai visiems įmonės administraciniams poreikiams. Pradedant paprasčiausių lentelių ar grafikų sudarymu, baigiant pačių sudėtingiausių formulių ir jų junginių pritaikymu įmonės buhalterinėje apskaitoje, pardavimuose, automatiniuose paskaičiavimuose.  MS Excel galimybes galima pritaikyti kiekvienos įmonės specifiniai veiklai. Pavyzdžiui, GPAIS pildymo, pakuočių ir pakuočių atliekų apskaitos tvarkymo tikslais, buhalterinės apskaitos vedimui, darbo užmokesčio, darbo laiko skaičiavimui ir sisteminimui, įmonėms užsiimančioms didelių kiekių ar smulkių prekių pardavimais ir pan. Susisteminus ir pritaikius Excel įrankį būtent Jūsų įmonės veiklai darbas  gali tapti daug greitesnis ir patogesnis, o ir neprireiks pirkti kitų brangių apskaitos ar verslo valdymo programų. 

 

Programa:  Šie mokymai yra specializuoti ir pritaikomi pagal  poreikį, atsižvelgiant į mokymų dalyvio darbo specifiką. Mokymų metu pirmiausiai aptariama Jūsų poreikiai ir darbo specifika, tuomet numatomas planas, jog  MS Excel įrankis operatyviai ir išsamiai būtų pritaikytas kuo patogesniam naudojimui. Mokymų metu, kartu su lektorių pagalba bus sukurta MS Excel įrankio naudojimo sistema, bei mokymų dalyviai bus mokomi kuo efektyviau išnaudoti funkcijas pagal jų specifinius poreikius.

Mokymų dienotvarkė:

9 val. Pradžia

10.30 val.  – 10.45 val. Kavos pertraukėlė

12 val.  – 13 val. Pietų pertrauka

16 val. Mokymų pabaiga

 

Kaina: 250 Eur + PVM.

 

Siųsti laišką

E-Pardavėjo Konsultanto Modulinė Profesinio Mokymo Programa

Apskaitininko kompetencija

Draudimo konsultanto kompetencija

JAVA Programavimas

Mokymu grafikas (datos)

<—- grįžti į titulinį puslapį

darbo skelbimas

java mokymai

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

 

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

lietuvaeuropaukraina