Elektroninės Parduotuvės kūrimas

______________________________________________________________
Java Programavimas

___________________________________________
Apskaita

_____________________________________
Draudimas

________________________________________

Profesinis mokymas

Profesinis mokymas yra pirminis ir tęstinis. Pirminis profesinis mokymas gali būti tik formalusis, o tęstinis – ir formalusis, ir neformalusis. UAB Ernadas vykdo Formaliojo ir neformaliojo profesinio mokymo programas . Formalusis tęstinis profesinis mokymas teikiamas asmenims, jau turintiems kvalifikaciją, tačiau norintiems ją tobulinti ar įgyti kitą kvalifikaciją. Neformalųjį profesinį mokymą pagal poreikį gali teikti profesionalus profesinio mokymo teikėjas. Neformalusis profesinis mokymas teikiamas pagal asmens ar darbdavio poreikį (užsakymą).

Nuotolinis mokymas

UAB Ernadas pradėjome mokymus nuotoliniu būdu. Klausytojai suskirstyti į grupes. Jungiasi mokytis nuotoliniu būdu , pagal atskirus kiekvienam nurodymus.

Informacija

Formalus mokymai: 900val. 113d. Kitos nuotolinio mokymo grupės: Apskaitininko modulinė mokymų programa T43041102– programa. Java programuotojo modulinė mokymų programa T43061305-programa. E.pardavėjo-konsultanto modulinė mokymų programa T43041604-programa. Draudimo konsultanto modulinė mokymų programa T43041203-programa. Kyla klausimų? Susisiekite Informacija tel: 861746239

Atraskite save

Sugebėjimas kelti naujas idėjas, mąstyti savarankiškai, nestereotipiškai, greitai orientuotis sudėtingoje situacijoje, lengvai ir netipiškai spręsti problemas. Kūrybiškumą daugiausia lemia individualios asmenybės savybės (vaizduotės lakumas, mąstymo greitumas, tikslumas, lankstumas, išradingumas, konstruktyvumas, smalsumas, motyvacinė įtampa, poreikis nuolat tobulinti savo veiklą.

Vizija strateginiame planavime

Vizija yra vienas iš trijų pradinių strateginio planavimo proceso elementų. Šiame procese vizija yra prie misijos ir tikslų. Jau pats žodis „vizija“ mums asocijuojasi su ateitimi, siekiu, noru tobulėti.

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.