Buhalteriu mokymai

Lektoriaii

Lektoriai:

 

Gintautas Petkevičius, lektorius

 

Sritis: elektronikos inžinierius, informacinių technologijų pedagogas, programuotojas, internetinių svetainių kūrėjas

 

Informacinių technologijų ir programavimo bakalauras, mokytojas, lektorius, kurio pedagoginė patirtis 26 metai. Informacinių technologijų mokė mokyklose, taip pat konsultacinėse įmonėse. Tiek pat metų lektorius dirba programavimo srityje (apskaitos, atsiskaitymų, tiesioginio debeto nuskaitymų sistemos, pardavimų sistemos, sandėlio apskaitos sistemos, internetinių svetainių kūrimas ir pan.), tad savo srity puikiai išmano ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Jau kurį laiką dirba kaip nepriklausomas lektorius ir programuotojas. Puikiai išmano PHP, MySQL, Apache (XAMPP), Javascript / Jquery / Jquery UI, Java ir pan. 

 

Virginija Baršiukaitė, lektorė

 

Sritis: finansų teisė, darbo teisė, bankroto teisė, verslo teisė, finansai.

 

Teisininkė, finansų teisės magistrė. Teisės srityje praktikuojasi 8 metus, iš kurių 5 metus dirbo bankroto administratoriaus kontoroje, kuravo daugiau kaip 50 įmonių bankroto procedūras, nagrinėjo įmonių nemokumą ir jų priežastis, administravo kredito unijų paskolų portfelius, dirbo su  nemokiais paskolų gavėjais. Turi didelę patirtį skolų išieškojimo, sutarčių ruošimo, darbo teisės srityje. Nuo 2014 m. užsiima konsultacine veikla nemokumo, bankroto, mokesčių ir pan. klausimais. Pradėjus dirbti bankrotų srityje lektorė susidomėjo finansais, apskaita ir jau kurį specializuojasi bei praktikuojasi šioje srityje. Veda apskaitos ir teisės mokymus.

 

Dalia Gluoksnienė, lektorė

 

Sritis: ekonomika, finansai, apskaita.

 

Finansininkė, ekonomikos bakalaurė, kurios darbo patirtis daugiau nei 35 metai, iš kurių didžiąją dalį laiko vyriausiosios buhalterės patirtis. Nuo 1991 m. įkūrė ir vadovauja UAB ERNADAS, beveik 30 m. sėkmingai veikiančiai įmonei, kurios pagrindinės sritys  – mokymai, buhalterinė apskaita, įmonių steigimas, verslo konsultacijos. Nuo 2000 m. veda įvairaus pobūdžio su finansais susijusius mokymus ir seminarus, taip pat veda formaliuosius profesinius apskaitos mokymus. Lektorė, UAB ERNADAS įkūrėja ir direktorė subūrė profesionalų komandą, kurie jau eilę metų veda kokybiškus ir profesionalius mokymus bei seminarus, konsultuoja įvairiausias klausimais. Lektorė yra praktikė, turinti ne tik finansų, verslo žinių, tačiau ir vadovavimo, įvairių verslo modelių kūrimo patirtį, o buhalterinės apskaitos vedimas įvairiausio pobūdžio įmonėms suteikia lektorei paktinių žinių ne tik finansų srityje, tačiau ir kitose įvairiose srityse, tokiose kaip logistika, prekių pardavimai, marketingas ir panašiai. Tai profesionalė praktikė žinanti atsakymus į visus klausimus.

 

Rūta Rutkauskienė, lektorė

 

Sritis: ekonomika, finansai, apskaita.

 

Finansininkė, ekonomikos bakalaurė. Darbo patirtis daugiau nei 20 metų. Iš kurių 19 m. sudaro vyriausiosios finansininkė patirtis, bei daugiau nei 20 m. mokytojavimo buhalterinės apskaitos srityje patirtis. Lektorė nuolat tobulinasi finansų srityje, dirba buhalterinės apskaitos mokytoje mokykloje, taip pat yra UAB Ernadas lektorė nuo 2017 m. Puikias žinias buhalterinės apskaitos srityje atspindi ir tai, jog dauguma jos mokinių sėkmingai integruojasi darbo rinkoje, lektorė yra puikiai vertinama mokinių, kaip ne tik savo srity išmananti profesionalė, tačiau ir mokanti  aiškiai ir suprantamai susisteminti ir perteikti visą reikalingą informaciją ir žinias.

programavimas

Bankai

Seb bank LT117044060007907340 Swedbank LT057300010094607267

Kontaktai

Tel: 370 61746239 Email:ernadas@gmail.com

Įmonės Adresas

Draugystės g.17 Kaunas LT-51229

Apie mokymus

Mokymas skirtas kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti, pabaigus mokymus, išduodamas formalaus mokymo diplomas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

Visos teisės saugomos © Ernadas

Artimiausi mokymai